13 Eylül 2010 Pazartesi

13 Eylül 2010

Bir arkadaşımdan duymuştum: "13 eylülde uyanmak istemiyorum."

Aynı duyguları ben de hissediyorum. Buraya politik şeyler yazmak istemiyorum, dün hiç içimden gelmedi bile bloga oturmak. Neler olacağını kestiremiyorum, çok sıkıcı çok.

10 yorum:

mergiz dedi ki...

her yerde kendi adamları, kendi anayasaları... insanlar nasıl bu kadar kör olabiliyor gerçekten şaşırıyorum. uyanmayacaklar da asla..

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Söylenecek söz yok :(

ifritim dedi ki...

dün sonuçlar açıklandıktan sonra değişen surat ifadem hala düzelmedi... korkuyorum

francesca mckennitt dedi ki...

ben evet diyenlerden çok, "hayır"ı savunup sandığa gidip oy kullanmayanlara kızdım. konuşmak kolay ama eyleme gelince kimsede tık yok..

Emre dedi ki...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=260345&id=134524633237719&ref=fbx_album bu resme bakın, asıl amaçlarını göreceksiniz. apo affedilecek. zaten son yıllarda sürekli tsk hedef alındı. Aziz Nesin'in söylediği Türk milletinin %60i aptaldır sözü referandumda ifadesini buldu. Benim en büyük korkum Irak gibi olmamız :((((

francesca mckennitt dedi ki...

korkutucu.

burkan dedi ki...

çokmu çok oluyolar artık...

francesca mckennitt dedi ki...

sözün bittiği noktadayız artık valla.

D!mple Rock dedi ki...

olduramadık. olduramadık.
gerçi bu kadar koyun, bu kadar masabaşı hayırcısı sandık başına gelmeye gelince koca totolu ve hayır demeyş öğrenememş insan varken oldurmak ne kdr mmkündü?

francesca mckennitt dedi ki...

ben de en çok onlara kızıyorum işte. ya konuşma ya da faaliyete geç değil mi?evetçiler en azından düşündüklerii eyleme döktüler.