9 Ocak 2010 Cumartesi

Tatlı cadı

Herkes bir yerlere kuzeninin, yeğeninin, kardeşinin, komşu çocuğunun kısacası etrafta ne kadar bebek varsa fotoğraflarını koyuyor.

Bu kervana ben de katılacağım bugün, öhm!

Ağlamaya başlayan çocukları öldürmeye meyliyle tanınan bi insanı bile hayran bırakan bir cadıdan bahsediyoruz: karşınızdaaa Elif! 

Biraz standart sapma var bu çocukta, daha 8 aylıkken bizim yanımıza oturup lahmacun falan yiyen bir bücür bu. İstediği bir şeyden asla vazgeçmiyor, ben bu kadar manyak bi bebek görmedim..

Kendi diliyle bişiler anlatmaya çalışıyor, anlamazsan "üff!" deyip hareketlerle anlatmaya çalışıyor.. Annesi konuşurken taklidini yapıp dalga bile geçiyor:D Dikkatinizi çekerim henüz 1.5 yaşında!İlk gördüğümde bu kadarcıktı ama şişmanlıktan patlayacak gibiydi:DFırsat bulsa günde 3-4 tane muz yiyebilecek kapasitede kendisi, ağzında yemek varken başka bişeyi yemek isterse hemen ağzındakini dilinin altna tıkıyor ve gösteriyor: "Goggk kii! "Fotoğraf makinesinin ona doğrultulduğunu görünce direk böyle 32 diş oluyor, ancak bu şekilde durdurabiliyorum:D
( Gerçi henüz sadece 15 dişi falan var ama olsun)Bir de en büyük hobisi bebeklerin saçını alt üst edip, popolarını ıslak mendille silmek:))


Şimdilik Elif'ten bildirim bu kadar, en yakın zamanda yeni fotolarla karşınızda olacak:P


Hiç yorum yok: